ZNANY Z HITÓW:  "NIEBEZPIECZNA"   "NA ZABAWIE"   "BĘDZIESZ MOJA"   "TWÓJ JEDEN SZEPT"   "MALOWANA LALA"   "JA CHCĘ MIEĆ ŻONĘ"   "W SZCZĘŚCIU"   "PIĘKNA NIEZNAJOMA"

JORRGUS – PŁYTA „PO KRÓLEWSKU”

wydawca: Green Star 2010r.

1. BOJĘ SIĘ – muz. Jerzy Szuj, sł. Agnieszka Czerwińska 4:06
2. ŻYŁAŚ CHWILĄ – muz. Jerzy Szuj, sł. Agnieszka Czerwińska 3:54
3. MOCNIEJ, WIĘCEJ, JESZCZE – muz. Jerzy Szuj, sł. Agnieszka Czerwińska 3:50
4. HEJ KOCHANIE – muz. Ola Dąbrowska, sł. Ola Dąbrowska 3:31
5. PO KRÓLEWSKU – muz. Jerzy Szuj, sł. Agnieszka Czerwińska 3:25
6. KOCHAJ LUDZI I ŚWIAT – muz. Jerzy Szuj, sł. Agnieszka Czerwińska 4:06
7. TO TWOJA WINA – muz. Jerzy Szuj, sł. Agnieszka Czerwińska 4:18
8. TWOJE ŚLADY – muz. Jerzy Szuj, sł. Agnieszka Czerwińska 4:14
9. ŻYCIE CUDEM JEST – muz. Andrzej Krawiec, sł. Agnieszka Czerwińska 5:43
10. HEJ HEJ W GÓRĘ – muz. Jerzy Szuj, sł. Agnieszka Czerwińska & Jerzy Szuj 3:18
11 .KIEDY ODEJDĘ – muz. Jerzy Szuj, sł. Jerzy Szuj 3:34
12. DO RE MI – radio mix – RMX Juan Martinez (Hiszpania) 4:05
13. MAMA CI MÓWIŁA – RMX Przemek Oksztul 4:41
14. CHCE MIEĆ ŻONE – RMX sky dee joy 4:33
15. BO TAK JUŻ MAM – RMX Dj Super Cafone 4:13
16. BOJE SIĘ – RMX Przemek Oksztul 4:01
17. KOCHAJ LUDZI I ŚWIAT – RMX R. Balcerzak & Jorrgus 3:42
18. TWOJE ŚLADY – RMX Przemek Oksztul 3:37

Już jest i to „po królewsku”!

Niezmiernie nam miło oddać w Wasze ręce kolejny, bardzo wyczekiwany, krążek zespołu Jorrgus. Wiemy, iż po sukcesie poprzedniej płyty „Do Re Mi”, która cieszyła się ogromną popularnością, wielu naszych sympatyków nie mogło doczekać się naszego najnowszego albumu. Ku radości wspaniałych fanów ogłaszamy, iż już jest i to „po królewsku”! Dokładnie tak. „Po królewsku” to nie tylko tytuł jednej z piosnek, ale i całego krążka. Ten album skierowany jest do wszystkich wielbicieli muzyki rozrywkowej – nie tylko zwolenników dynamicznych, dyskotekowych piosenek, ale także tych, bardziej wymagających, którzy poza energetyzującym rytmem oczekują także sensownej, życiowej treści. Liczymy, że szybkie i rytmiczne piosenki, takie jak chociażby „Mocniej, więcej, jeszcze” czy też „To Twoja wina”, będą Wam towarzyszyć na nie jednej imprezie. Na płycie i tym razem nie zabrakło również utworów o głębszej treści, poruszających tematy egzystencjalne, niekiedy o charakterze moralizatorskim. Mamy nadzieję, że dostrzeżecie to w piosenkach „Życie cudem jest”, „Kochaj ludzi i świat”, „Żyłaś chwilą”. Natomiast ballady „Boję się”, „Twoje ślady”, opowiadające o nieszczęśliwej i niespełnionej miłości, powinny zaspokoić oczekiwania prawdziwych romantyków. Dla fanów muzyki klubowej obydwie ballady przedstawiliśmy również i w tej wersji. Na zakończenie płyty chcieliśmy Wam przypomnieć o wielkich przebojach z poprzedniej płyty, które tym razem przybrały postać remixów.
Mamy nadzieje, że ponownie wynik naszej pracy, będący tym razem zbiorem utworów znajdujących się pod wspólnym tytułem „Po królewsku”, nie tylko spotka się z serdecznym odbiorem ze strony wielbicieli muzyki rozrywkowej, ale przede wszystkim zaspokoi Wasze pragnienia muzyczne.

Z życzeniami przyjemnego odbioru,
Formacja JORRGUS